LOUISVUITTONSECONDHAND NEDİR?

Louisvuittonsecondhand kadınlara her gün yeni fırsatlar ve heyecanlar yaratan, onlara güç katan dinamik bir ikinciel platformudur. Biz özellikle lüksün lideri olan Louis Vuitton ürünlerinin ikinciel alım satımına aracı olan bir platformuz. Hepimiz biliyoruz ki Louis Vuitton markası her zaman lüksün, gösterişin ve gücün sembolü olmuştur. Peki ya bu güce ulaşmanın fiyatı nedir? Tabii ki oldukça yüksek meblalar söz konusu. Biz size bu lüksü uygun fiyatlarla sunuyoruz.

NASIL ÇALIŞIR?

İlginizi çeken bir  Louis Vuitton ürünü mü var? Hiç vakit kaybetmeden, üyelik zorunluluğu olmadan sepetinizi olusturabilir, güven ile ödemenizi yapabilirsiniz. Sistemimiz alıcı ile satıcının teması olmadan güven temelli bir alışveriş sunar. Sizin için seçtiğimiz ürünlerin kontrolü tarafımızdan sağlanır, orjinalliği teyit edildikten sonra satışa konulur. Satın alınan ürünler alıcının isteği doğrultusunda mevcut gönderim seçenekleri ile gönderilir. Alıcının eline geçen ürün belirtilen kriterleri sağlıyorsa alıcı tarafından onaylanır. Ürün onayı geldikten sonra tarafımızdan satıcıya kazancı havale/eft yoluyla aktarılır.

ÜRÜN MÜ SATMAK İSTİYORSUN?

O yüklü meblağları verdiğiniz Louis Vuitton ürününden sıkıldınız mı? Başka bir ürün mü almak istiyorsunuz? Bizimle whatsapp hattımızdan iletişime geç! Ürünün durumunu ve özelliklerini detaylı açıklamayı unutma. en uygun fiyatı belirle, böylece hızlı satılsın. ve kazancını al. Bu kadar kolay!. Sizin için o Louis Vuitton’u hemen sattık bile.

 

 

 

E-Bülten